Sa oled siin

Ekskursioonid Stenbocki majas

Kõigil huvilistel on võimalik Stenbocki maja külastada avatud uste päeval, mis üldjuhul toimub 8. augustil, valitsuse ja Riigikantselei Stenbocki majja asumise aastapäeval. Ekskursioonidele registreerumise võimalusest teavitatakse meedia kaudu ning valitsuse ja Riigikantselei kodulehel.

Lahtiste uste päevad Stenbocki majas. Fotod: Raigo Pajula ja Riigikantselei

 

Avatud uste päeva väliselt on eelkõige õpilastel võimalik Stenbocki maja külastada eelnevalt kokku lepitud ajal. Ekskursiooni soovist palume kirjutada aadressil ekskursioonid[at]riigikantselei[dot]ee

Püüame leida teile sobiva aja, kuid palume arvestada, et Stenbocki majas toimuvate nõupidamiste ning kohtumiste ajakava on tihe ning ekskursioone saame pakkuda vaid juhul, kui ruumid on selleks vabad. Reeglina ei saa me ekskursioone korraldada ka neljapäeviti kui toimub valitsuse istung. Lisaks võib ette tulla erakorralisi sündmusi, mistõttu võib kokkulepitud ekskursioon ära jääda ning selleks tuleb leida uus aeg.

Grupi sobiv suurus on umbes 30 inimest ning ekskursioon kestab umbes 30-45 minutit. Nädal enne ekskursioonile tulekut palume saata osalejate nimekiri koos isikukoodide või sünniaegadega ning ekskursioonile tulles peab kõigil kaasas olema isikut tõendav dokument.

 

 

Vaade Stenbocki majale Rahukohtu tänavalt

 

 

 

 

 

Stenbocki maja asub aadressil Rahukohtu 3, Tallinn.

Vaata täpsemalt kontaktidest,
kuidas meid leida »

 
Viimati uuendatud: 19. märts 2019